Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
HotelManager.pl
Strona Główna
W Twoim Hotelu
Gastronomia hotelowa
SPA i rozrywka w hotelu
Czystość w hotelu
Hotel i restaur...
Kärcher –...
Zmywarka do kuf...
Nagrody dla uży...
Obrusy z adamas...
Dobra Praktyka ...
Nowe technologie
Architektura i design
Wyposażenie
Obsługa klienta
ISO & HACCP w hotelu
Zarządzanie
Marketing hotelu
Inwestycje hotelowe
Finanse i Ubezpieczenia
Prawo
Forum
Wywiad z ...
Forum dyskusyjne
Media i Komunikacja
Targi i wystawy
Konkursy i pokazy
Wydawnictwa branżowe
Encyklopedia
Produkty dla hotelu
Firmy dla hotelu
Hotele w Polsce
Restauracje w Polsce
Who is who
Stowarzyszenia
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Komat
Watersystem
LMS Online Sp. z o.o.
Nektar Natura
Artykuły spożywcze
Pizzola
Iglotex
Belgium`s Best
Menos
Caffetea
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Czystość w hotelu
ComfortExpress i Voigt - hotel i restauracja pachnące czystością


Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, style, rodzaje wnętrza, potrawy... W zgodzie z własnymi preferencjami decydujemy czy zatrzymamy się w danym hotelu czy też nie. Ale jest pewien ważny czynnik wpływający na naszą decyzję, zupełnie niezależny od gustów. A mianowicie czystość. Jeśli tego zabraknie, nawet najpiękniejszy, najbardziej przytulny, z wygodnym łóżkiem pokój nie przyciągnie nas po raz drugi.
 
Wspomnienie o zalegającym w kabinie prysznicowej grzybie, kłaczkach kurzu wdzięcznie fruwających po podłodze, poplamionej wykładzinie, nieprzyjemnie pachnącej łazience sprawi, że nigdy nie pojawimy się tam powtórnie a co więcej uprzejmie i bezinteresownie doniesiemy o tej sytuacji swoim znajomym.

""

 
Polacy to wymagający Goście jeśli chodzi o dostępność łazienki w pokoju hotelowym (łazienki wspólne nie mają szans w polskiej rzeczywistości) i jej standard czystości. Zwracamy na to uwagę zaraz po wejściu do pokoju. Dlatego każdy właściciel obiektu lub osoba zarządzająca powinna  nawiązać współpracę z firmą wyspecjalizowaną w kwestii utrzymania higieny. I mowa tu nie tylko o utrzymaniu czystości w łazience w pokoju hotelowym, ale także w łazienkach wspólnych oraz na zapleczu kuchni.
 
Szczególną uwagę do utrzymania czystości w swoich obiektach przywiązują sieci hotelowe i gastronomiczne. Nie mogą sobie pozwolić na to, żeby marka, wypracowywana często latami, została „zepsuta” z powodu brudnych pokoi i łazienek a co za tym idzie, żeby tracić gości nie tylko w jednym obiekcie ale całej sieci.
 
Sieć ComfortExpress jest spokojna jeśli chodzi o utrzymanie czystości w obiektach, gdyż nawiązała współpracę biznesową z firmą VOIGT – producentem wysokiej jakości, profesjonalnych środków do mycia i dezynfekcji zarówno dla zakładów przemysłowych jak i dla hoteli i restauracji. Firma VOIGT jest związana z branżą HORECA od kilku lat, produkując i sprzedając dedykowaną dla tej branży linię HotelService oraz GastroLine.
 
""
 
Poza dostarczaniem doskonałej jakości, profesjonalnych preparatów, VOIGT dba o ich prawidłowe używanie, szkoląc personel i przeprowadzając okresowe audyty.
 
Wszystkie obiekty, które przystępują do sieci ComfortExpress i ComfortRestaurant mogą liczyć na:
  • audyt wstępny oceniający aktualny stan higieny - dotyczy obiektów istniejących.
  • raport po audycie podsumowujący zastany stan pomieszczeń oraz zawierający wskazówki i zalecenia dodatkowe
  • regularne wizyty kontrolne
  • wysokiej jakości usługi serwisowe
  • materiały informacyjne, plany sprzątania opracowane indywidualnie zarówno dla części hotelowej jak i gastronomicznej
  • koszyki do sprzątania oraz odkurzacze
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Voigt wprowadziła na rynek innowacyjną linię preparatów, w których konstrukcji wykorzystano nowoczesną technologię. Oparta jest ona na nanocząsteczkach krzemu. Podczas mycia powierzchni następuje jej modyfikacja i powierzchnia staje się hydrofobowa, czyli następuje tak zwany „efekt liścia lotosu” – woda z powierzchni spływa bez oporów. Modyfikacji podlegają powierzchnie, które same zawierają krzem, czyli na przykład szkło lub ceramika; na umytych powierzchniach zabrudzenia nie osadzają się tak intensywnie na powierzchni, a co za tym idzie łatwo je z nich usunąć.
 
Omówione preparaty posiadają rzadko spotykane w preparatach chemicznych cechy:
  • technologiczne (modyfikacja powierzchni)
  • użytkowe (antystatyczność)
  • estetyczne (intensywny, długotrwały zapach)
 
"" ""

NANO SAN   VC 112

Antybakteryjny, antystatyczny środek do bieżącego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych o przyjemnym zapachu grejpfrutów. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, tłusty brud, osady wapienne i mydlane występujące na glazurze i szkle. Szczególnie zalecany do mycia armatury łazienkowej, szyb kabin prysznicowych, wanien kąpielowych, powierzchni ceramicznych i porcelanowych. W mytych pomieszczeniach pozostawia przyjemny zapach. Nowoczesna technologia nanocząsteczek krzemu sprawia, że czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu i znacznie łatwiej utrzymać czystość mytych powierzchni. Prezentowany preparat jest środkiem chemicznym do profesjonalnego zastosowania.

NANO ORANGE VC 241
Antystatyczny środek do mycia wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody, posiadający pomarańczowy, orzeźwiający zapach. Dzięki zawartości alkoholu szybko odparowuje, nie pozostawiając na mytej posadzce żadnych smug i zabrudzeń. Nowoczesna technologia nanocząsteczek krzemu sprawia, że czyszczone powierzchnie są chronione przed ponownym osadzaniem się brudu i znacznie łatwiej utrzymać czystość posadzki. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk. Szczególnie zalecany do marmuru, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV i innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Produkt nadaje się do mycia ręcznego jak i automatami czyszczącymi.
 
Czystość w obiekcie ComfortExpress
 
i ComfortRestaurant gwarantuje VOIGT!
 

""
ComfortExpress Sp. z o.o. Sieć Hoteli i Restauracji
Biuro sprzedaży:
Os. Dywizjonu 303 22 b, Kraków
tel/fax: + 48 12 356 51 98
tel/fax: + 48 12 647 09 14
 
""
PPUH VOIGT sp. z o.o.
Siedziba firmy
ul. Jordana 90, 41-813 Zabrze
tel/fax: + 48 32 272 25 73
tel/fax: + 48 32 272 39 17
www.voigt.pl 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robot - Coupe Pizzola Smoker Manitowoc Foodservice LMS Online Sp. z o.o. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Voigt Caffetea Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Tableart Tomasz Miszczak Steinberg Komat M&M Gastro Gorbi Espiga Na Lunch Iglotex POSbistro Belfood M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Makro Cash & Carry Lemonia Sokołów Krosno Nektar Natura
Copyright by Gastrona.pl 2000